Selekt - drukarnia i agencja reklamowa

Usługi poligraficzne od A do Z

Szukasz kreatywnych rozwiązań dla swojej firmy? Sprawdź, co możemy Tobie zaoferować! Świadczymy kompleksowe usługi poligraficzne dla każdej branży. Zadbamy o profesjonalny projekt graficzny, druk, laminowanie i cięcie wszystkich rodzajów materiałów. Obecnie żadna firma nie może się obejść bez drukowanych materiałów reklamowych. Dlatego z chęcią przygotujemy najwyższej jakości foldery, ulotki, wizytówki, broszury, oferty handlowe i wiele więcej.
Wykonujemy druki reklamowe w różnych formatach i technologiach. Dla większych nakładów zapewniamy kompleksowe przygotowanie projektów do druku offsetowego, natomiast w przypadku materiałów niskonakładowych wysokiej jakości druk cyfrowy. Zaufaj profesjonalistom w swojej branży!

Druk wielkoformatowy dla Twojej firmy

Reklama wielkoformatowa to wciąż niezbędny element promocji firm. Dzięki niej potencjalny klient ma styczność z Twoją marką o każdej porze dnia i nocy! Skutecznie wzbudza zainteresowanie, intryguje, a co najważniejsze sprzedaje. W tej branży liczy się kreatywność! Nasi specjaliści poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającym zleceniem – od projektu, po obróbkę, na wysokiej jakości druku kończąc.
Nasza firma oferuje druk wielkoformatowy solwentowy, dzięki któremu zyskujesz reklamy odporne na ścieranie, działanie warunków atmosferycznych z doskonale nasycone barwami. Przygotujemy dla Ciebie bannery, bilbordy, plakaty, szyldy, dekoracje sklepów i biur, wydruki do kasetonów podświetlanych, stojaków i wiele więcej!

Skuteczna reklama samochodowa

Potrzebujesz efektywnej formy promocji, która dotrze do zróżnicowanej grupy docelowej? Reklama na samochodach to najlepsze rozwiązanie! Gwarantujemy, że dobrze przygotowana zostanie zauważona i zapadnie w pamięć zarówno kierowców, jak i przechodniów.
Sprawimy, że Twój samochód zyska nowy design, przyciągając spojrzenia Twoich potencjalnych klientów. Oklejanie samochodów to jedna z naszych specjalizacji, dlatego możemy zapewnić, że lakier czy powłoka auta nie ulegną zniszczeniu. Co więcej, materiały, które wykorzystujemy przy pracy ochronią lakier przed czynnikami atmosferycznymi, kurzem, piaskiem czy drobnymi kamieniami. Mobilna forma reklamy to idealne rozwiązanie dla każdej firmy!

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
324 500 810