OnyxCar.pl - wynajem luksusowych samochodów

luksusowe samochody na każdą okazję

Zawsze marzyłeś, aby na własny ślub przyjechać kultowym Lamborghini, Ferrari czy Infiniti? Już nie musisz marzyć! Nasza firma powstała, by spełniać pragnienia motoryzacyjne na szczególne okazje. Zadbamy również o dostarczenie luksusowych samochodów na wieczory panieńskie i kawalerskie, a także inne okazje wymagające szczególnej oprawy.
Swoją ofertę kierujemy również do klientów biznesowych. Ekskluzywne samochody zawsze przyciągają spojrzenia uczestników akcji marketingowych i imprez firmowych. Wynajmujemy również auta sportowe, cabriolety, limuzyny na potrzeby produkcji filmowych, muzycznych i reklamowych.

Wynajem średnioterminowy

Chcesz poczuć prawdziwe emocje i przykuć uwagę przechodniów jadąc luksusowym sportowym samochodem? Z nami to nie problem! Oferując wynajem średnioterminowy będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy król szos, zabierając na przejażdżkę wybrankę swojego serca lub poszaleć na pustkowiach. To od Ciebie zależy ile czasu będziesz korzystał z tej przyjemności, oddajemy do dyspozycji swoje ekskluzywne auta na okres do 24 miesięcy.
Dla nas liczy się jedynie Twoje zadowolenie z jazdy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostarczyć jedno z naszych aut do dowolnej miejscowości w Polsce. Terenówka, limuzyna, cabriolet? Wybierz wymarzony supersamochód i ciesz się z jazdy!

Idealny prezent dla bliskiej osoby

Urodziny bliskiej Ci osoby zbliżają się wielkimi krokami? Nie masz pomysłu na podarunek dla swojego kumpla czy narzeczonej? Chętnie pomożemy! Jeżeli brakuje Ci czasu na szukanie odpowiedniego prezentu skorzystaj z opcji zakupu online vouchera na przejażdżkę kultowym, ekskluzywnym samochodem.
Możesz wybrać spośród kilku opcji, czyli jazdy supersamochodem po torze, ulicami miast lub przetestować osiągi, dzięki pojedynkowi samochodów. Nie możesz się zdecydować? Wybierz voucher kwotowy, który na pewno zostanie odpowiednio spożytkowany przez obdarowaną osobę.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
324 500 900