Onyx Music Klub - najlepszy klub muzyczny na śląsku

Miejsce, które zawsze tętni życiem

OnyxMusicClub to jedyne w swoim rodzaju miejsce na imprezowej mapie Polski! Nowoczesne, komfortowe sale pozwolą Ci czerpać radość z muzyki, wyzwolić emocje na parkiecie i poznać wiele osób o wspólnych zainteresowaniach. To właśnie tutaj zorganizujesz niezapomniany wieczór kawalerski, panieński lub imprezę firmową. Oddajemy Ci do dyspozycji dwie niezależne strefy muzyczne z lożami i VIP room’em.
Baw się przy różnorodnej muzyce najlepszych DJ’ów, którzy serwują Twoje ulubione kawałki. House, future house , deep house , EDM, dance to tylko wybrane style muzyczne, przy których będziesz się bawił do samego rana!

Imprezy tematyczne

W OnyxMusicClub możesz bawić się do białego rana w towarzystwie swoich przyjaciół podczas zorganizowanej imprezy tematycznej. Po Twojej stronie jest tylko wybór motywu przewodniego, resztą zajmiemy się my! Impreza integracyjna? Warsztaty? Wieczór panieński lub kawalerski? Pomożemy Ci stworzyć niesamowitą atmosferę, dbając o indywidualne potrzeby gości.
Zorganizuj z OnyxMusicClub wyjątkowe wydarzenie przy dźwiękach najlepszej muzyki! Oddajemy Ci do dyspozycji strefy VIP w sąsiedztwie parkietu , barów oraz prestiżowy VIP room z oddzielną obsługą i sprzętem audio-video. Zapraszamy do prestiżowego miejsca na mapie klubowej w Tarnowskich Górach!

Wydarzenia muzyczne

Co sprawia, że OnyxMusicClub nieprzerwanie od 15 lat przyciąga wytrawnych klubowiczów? Przede wszystkim różnorodność imprez tematycznych, niezapomnianych koncertów, pokazów, występów artystów, a także możliwość skosztowania najlepszych trunków z całego świata!
Unikalny charakter miejsca pozwala poczuć się swobodnie i komfortowo na każdej imprezie. OnyxMusicClub to organizator imprezowych projektów i wielkich festiwali, takich jak Premium Festival czy Summer House Music, przyciągających tłumy klubowiczów.