Mega Sound - kompleksowa obsługa sceniczna

Profesjonalne oświetlenie sceniczne

MegaSound od lat zajmuje się obsługą estradową na ważnych eventach takich jak koncerty, imprezy plenerowe, dni miasta, dożynki, koncerty, imprezy integracyjne, prezentacje nowych modeli samochodów, gali boksów i wielu innych wydarzeniach. Oferujemy między innymi oświetlenie sceniczne dopasowane do charakteru, rangi i motywu imprezy.
Jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia od projektu, instalacji i obsługi oświetlenia w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Na co dzień współpracujemy z czołówką polskiej sceny muzycznej dostarczając najlepsze rozwiązania.

Systemy nagłośnieniowe najwyższej klasy

Efekty dźwiękowe stanowią doskonałą oprawę każdego wydarzenia. Komfort odbioru ma ogromne znaczenie dla wygody muzyków czy prelegentów, a co najważniejsze dla słuchaczy. Aby nic nie zakłóciło eventu działamy w oparciu o wymagania i oczekiwania naszych klientów, jednocześnie starając się dopasować budżet do możliwości.
Specjaliści z MegaSound zadbają o kompleksowe rozwiązania dostarczając, instalując, strojąc i obsługując systemy nagłośnieniowe najwyższej klasy. Dla nas najważniejsze jest poczucie komfortu i wrażenia dźwiękowe, które uświetnią każdą imprezę.

Zadaszenia estradowe

Duże, jak i mniejsze eventy nie mogą obyć się bez sceny, która jest w centrum wydarzeń. Imprezy plenerowe cieszą się niezwykłą popularnością, dlatego tak ważne jest, by zadbać o zabezpieczenie przestrzeni artystycznej przed deszczem lub nasłonecznieniem. Nasza firma posiada zadaszenia sceniczne z możliwością konfiguracji oraz łatwą w montażu scenę mobilną.
Jednak to nie wszystko. Na przygotowanej konstrukcji zapewniamy montaż i obsługę ekranów diodowych, zwiększając widoczność sceny. Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność, dostarczając zasilanie awaryjne obiektów, by nic nie przeszkodziło w przebiegu wydarzenia.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
690 800 500