ExDrink.pl - produkcja napojów reklamowych

Zaprojektuj z nami swoją własną markę napojów!

Chciałbyś stworzyć napój z własnym logo? Nic prostszego! Takie działania są obecnie dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Nie ma znaczenia czy planujesz wysokonakładowe produkcje na potrzeby hurtowe czy niskonakładowe na akcje marketingowe. Zapewnimy kompleksowe działania, które spełnią założone cele.
Przygotujemy na Twoje zlecenie odpowiednie receptury, wraz z wykonaniem próbek smakowych, a także zaprojektujemy designerskie opakowanie i przystąpimy do produkcji. Zrealizujemy każdy Twój pomysł, wykorzystując nowoczesne technologie znakowania napojów!

Efektywne akcje marketingowe

Napoje reklamowe to doskonałe rozwiązanie na organizowane akcje reklamowe, targi, spotkania biznesowe i wydarzenia sportowe. Szczególnie sprawdzą się tam, gdzie wymagana jest subtelna promocja firmy. Doznania smakowe i trzymanie w ręku puszki z logo Twojej firmy wpłynie na rozpoznawalność marki i pozytywne skojarzenia.
Przygotujemy na Twoje potrzeby napoje energetyczne, soft drinki, izotoniki, soki, a także wody mineralne. Na specjalne zamówienie chętnie przygotujemy dowolny rodzaj napojów dostosowany do charakteru wydarzenia.

Tworzeniu napojów na potrzeby hurtowego rynku spożywczego

Chcąc stworzyć napoje pod szyldem swojej marki należy dostosować smak i design do zmiennych potrzeb i stylu życia konsumentów. Naszym zadaniem jest podążanie za trendami, a także kształtowanie ich nawet dla najbardziej wymagających klientów.
W całym procesie jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe działania, od designu aż po produkcję napojów. Do wysokonakładowych zamówień przygotowujemy wydruk bezpośrednio na puszkach lub etykietując butelki bezpośrednio na taśmie produkcyjnej.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:

505 185 160