Wynajem samochodów osobowych, dostawczych, busów 9-osobowych, autolawet i przyczep.

Wynajmij samochód dopasowany do Twoich potrzeb!

Wypożyczalnia EtnaCar.pl świadczy usługi wynajmu zarówno dla firm jak i osób fizycznych. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy oraz długoterminowy z pełną obsługą od A do Z. We flocie posiadamy samochody nowe, dobrze wyposażone, z pełnym ubezpieczeniem AC+OC+Assistance. Niezależnie od celu swojej podróży, możesz skorzystać z bogatej oferty aut osobowych, busów 9-osobowych, dostawczych, autolawet, przyczep towarowych, lawet, dłużyc. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane i zadbane. Do każdego wynajmu staramy się podchodzić indywidualnie. Nasza główna siedziba mieści się w województwie Śląskim – Tarnowskich Górach, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wynająć samochód na terenie Radzionkowa, Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Katowic, Siemianowic Śląskich, Lublińca, Pyrzowic, Kalet, Piekar Śląskich, Zabrza, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i okolic. Zapewniamy jasne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, a co najważniejsze – radość z jazdy.

Wynajem długoterminowy w najlepszej cenie.

Potrzebujesz samochodu na dłuższy czas? Z nami możesz liczyć na jasne warunki współpracy, pełną obsługę pojazdów, preferencyjne stawki i wiele więcej! Otrzymasz nowoczesny, zadbany pojazd dopasowany do Twoich potrzeb. W ofercie posiadamy samochody osobowe, ekskluzywne, dostawcze czy busy 9-osobowe.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy? Stały czynsz pozwoli na zaplanowanie własnego budżetu, a kompleksowa likwidacja szkód oraz auto zastępcze dadzą poczucie bezpieczeństwa. Ponadto w cenie samochodu otrzymasz obsługę techniczną i polisę. Z nami nie musisz martwić się o zbędne formalności!

Ręczna myjnia samochodowa

Do naszej wypożyczalni należy również ręczna myjnia samochodowa. Świadczymy usługi mycia pojazdów z zewnątrz, wewnątrz, woskowania lakieru oraz czyszczenia skór, impregnacji i prania tapicerki. Gdy Ty wynajmujesz u Nas – my chętnie umyjemy Twoje auto pozostawione na ten czas. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy sprawią, że Twój samochód będzie błyszczał jak nigdy dotąd!

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Budynek B