EtnaCar.pl - wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wypożycz samochód dopasowany do Twoich potrzeb!

Szukasz nowoczesnego samochodu w atrakcyjnej cenie? A może chciałbyś przejechać się supersamochodem po ulicach swojego miasta? Niezależnie od celu swojej podróży, możesz skorzystać z usług naszej wypożyczalni z bogatą ofertą aut osobowych, luksusowych, busów, dostawczych, przyczep czy lawet. Wszystkie nasze samochody są zadbane, nowoczesne, a dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa ubezpieczone.
Oferujemy wynajem samochodów na terenie całego Śląska cenionych marek, takich jak Volkswagen, Ford, Mercedes, Hyundai, a także kultowych Ford Mustang, BMW Z4, Audi R8, Chevrolet Corvette i wiele innych. Zapewniamy jasne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, komfortowe wyposażenie, a co najważniejsze radość z jazdy!

Darmowy samochód zastępczy

Jesteś poszkodowany w kolizji, a nie posiadasz zastępczego auta? Skorzystaj z komfortowej opcji wynajmu samochodu na czas naprawy. Nic nie zapłacisz! Wszelkie koszty pokrywa firma ubezpieczeniowa sprawcy. Nie musisz przesiadać się do komunikacji miejskiej, by dojechać do pracy. Postaw na wygodę, korzystając z naszych nowoczesnych samochodów!
Masz dużo spraw na głowie lub nie wiesz jak dopełnić formalności? Pomożemy Ci zgłosić szkodę, wybrać warsztat naprawczy oraz przekażemy Ci nowy samochód zastępczy. Nie musisz dysponować gotówką, ponieważ nasza firma zajmuje się uzyskaniem należności z ubezpieczenia.

Wynajem długoterminowy w najlepszej cenie

Potrzebujesz samochodu na dłuższy czas? Z nami możesz liczyć na jasne warunki współpracy, pełną obsługę pojazdów, preferencyjne stawki i wiele więcej! Otrzymasz nowoczesny, zadbany samochód dopasowany do Twoich potrzeb. W ofercie posiadamy samochody osobowe, ekskluzywne, dostawcze czy busy. Wybierz najlepszy dla siebie!
Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy? Stały czynsz pozwoli na zaplanowanie własnego budżetu, a kompleksowa likwidacja szkód oraz auto zastępcze dadzą poczucie bezpieczeństwa. Ponadto w cenie samochodu otrzymasz obsługę techniczną i polisę. Z nami nie musisz martwić się o zbędne formalności!

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
324 500 820