EtnaCamp.pl - wypożyczalnia przyczep kempingowych

Nieoceniona wolność w podróży

Przyczepy kempingowe to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą spędzić urlop na łonie natury, nie uzależniając się od transportu publicznego. W naszych przyczepach możesz poczuć się jak w swoim drugim domu. Zostały zaprojektowane w oparciu o potrzeby naszych klientów. Niezależnie czy planujesz spędzić weekend na Mazurach czy chcesz odbyć podróż po Europie, przyczepy kempingowe pozwolą poczuć wolność i pewną dozę luksusu.
Potrafimy zapewnić komfortowe warunki dla 3-5 osób, dzięki optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zadbane wnętrza, elegancki i nowoczesny design dadzą przyjemność z użytkowania nawet najbardziej wymagającym klientom.

Wynajem na potrzeby Twojego biznesu

Z przyczep kempingowych najchętniej korzystają organizatorzy wydarzeń plenerowych, imprez sportowych oraz koncertów na otwartym powietrzu. Jednak nie tylko. Przyczepa zapewnia miejsce organizatorom imprez, ale również stanowi przebieralnię i garderobę dla artystów i sportowców. Dedykowane są producentom filmowym, którzy chcą zapewnić komfort aktorom w każdych warunkach.
Nasze modele przyczep kempingowych Hobby są niezwykle funkcjonalne, komfortowe i bogato wyposażone. Zapewniają wygodne przygotowywanie i spożywanie posiłków. Nowoczesne przyczepy zawierają niezbędne wyposażenie i udogodnienia, takie jak moskitiery, uchylne okna czy przyciemniane szyby.

Samochód i przyczepa w jednym zestawie

Nie musisz się martwić, jeżeli nie dysponujesz odpowiednim samochodem dostosowanym technicznie do przyczep kempingowych. Naszym klientom oferujemy wynajem zestawów, zapewniając pełen komfort w podróży. Wśród naszych aut znajdziesz między innymi Forda Mondeo oraz Mercedesa E klasy, znanych z funkcjonalności i dużego komfortu jazdy.
Wynajmując samochód wraz z przyczepą możesz być pewien, że będą odpowiednio przygotowane do tych dalekich i bliskich podróży. Niezwykły design, komfortowe warunki i pełne wyposażenie sprawią, że poczujesz się jak w swoim drugim, mobilnym domu.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
570 120 200