EtnaCamp.pl - wypożyczalnia przyczep kempingowych i kamperów

O nas

Wypożyczalnia EtnaCamp.pl powstała w 2016 roku jako kolejna nasza działalność związana z wynajmem pojazdów. Do floty dołączyło 6 nowych przyczep kempingowych marki Hobby – znanego i naszym zdaniem – najlepszego producenta przyczep kempingowych w Europie. Nasze kempingi są zadbane, bogato wyposażone, z pełnym ubezpieczeniem AC i OC. Układy przyczep kempingowych potrafią zapewnić komfortowe warunki od 2 do 5 osób, dzięki optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. W sezonie 2021 do naszej floty dołączył całoroczny 5-osobowy kamper firmy Ford Benimar Tessoro w najbogatszej wersji. Zadbane wnętrza, elegancki i nowoczesny design dadzą przyjemność z użytkowania nawet najbardziej wymagającym gościom!

Wynajem nowoczesnych przyczep kempingowych i kamperów.

Turystyka samochodowa z roku na rok staje się coraz bardziej popularna. Przyczepy kempingowe Hobby i kampery Ford zapewniają niesamowitą wolność podróżowania – są najlepszą formą wypoczynku na wolnym powietrzu i alternatywą dla hoteli i moteli. Są skierowane dla osób kochających podróżować i zwiedzać. Ogromnym atutem przyczep kempingowych jest możliwość pozostawienia ich na polu kempingowym i zwiedzania okolic samochodem, ale mogą wymagać odpowiedniego auta i uprawnień do ciągnięcia zestawu. Tutaj z pomocą przychodzi rozwiązanie w postaci wynajmu zestawu (auto + przyczepa kempingowa), które również udostępniamy do wynajmu. Do wyboru jest kilka samochodów. Trzecią opcją jest wynajem nowoczesnych kamperów cztero, pięcio, a nawet sześcioosobowych, do których prowadzenia wymagane są uprawnienia kategorii B. Kampery Benimar też są lepiej wyposażone niż przyczepy, ale z racji ich gabarytów nie wszędzie nimi wjedziemy.

Wynajem na potrzeby Twojego biznesu

Z przyczep kempingowych i kamperów najchętniej korzystają organizatorzy wydarzeń plenerowych, imprez sportowych oraz koncertów na otwartym powietrzu. Pojazdy kempingowe zapewniają miejsce organizatorom imprez, ale również stanowi przebieralnię i garderobę dla artystów i sportowców. Dedykowane są producentom filmowym, którzy chcą zapewnić komfort aktorom w każdych warunkach. Nasze modele przyczep kempingowych Hobby są niezwykle funkcjonalne, komfortowe i bogato wyposażone. Zapewniają wygodne przygotowywanie i spożywanie posiłków. Nowoczesne przyczepy i kampery zawierają niezbędne wyposażenie i udogodnienia, takie jak klimatyzacja, łazienka z ubikacją, moskitiery, toaletki z lustrem, otwierane, uchylne i przyciemniane okna.
Przyczepy kempingowe oraz kampery spisują się również jako mobilne biura na czas sprzedaży choinek w okresie świątecznym, mogą służyć jako hotel na czas kwarantanny czy jako mobilne biuro w terenie np. podczas prezentacji nowego osiedla.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
570 120 200