etnapirotechnika.pl - sklep z fajerwerkami

Wybuchowa mieszanka emocji

EtnaPirotechnika to nie tylko hurtownia i sklep z fajerwerkami na każdą okazję, ale również wyjątkowe pokazy, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości bezpieczne fajerwerki – petardy, fontanny, rzymskie ognie, rakiety, wyrzutnie, zimne ognie, moździerze, race, flary, ognie wrocławskie, świece dymne, stroboskopy, konfetti, wodospady, pochodnie, komety, świeczki grające, świeczki tortowe, serpentyny, lampiony, zestawy sylwestrowe, ogon smoka.
Dzięki bogatej ofercie możemy uświetnić każdą imprezę, dostarczyć wiele radości i emocji w dużych wydarzeniach, takich jak Sylwester. Oddajemy do dyspozycji bezpieczne wyrzutnie z przemyślanym doborem efektów, abyś mógł cieszyć się własnym, wyjątkowym pokazem.

Efektywne pokazy pirotechniczne

Nie tylko dostarczymy Ci najwyższej jakości materiały, ale również zapewnimy efektywny pokaz i obsługę pirotechniczną sceny! Dzięki niesamowitym efektom akustycznym i widowiskowym przyciągniemy uwagę wszystkich uczestników eventu. Oferujemy kilkaset rodzajów wyrobów pirotechnicznych o różnorodnych efektach świetlnych i dźwiękowych.
Połączenie wrażeń muzycznych i wizualnych pozwoli na organizację wymarzonego pokazu niezależnie od motywu przewodniego. Dostarczymy materiały i zapewnimy obsługę pirotechniczną wydarzenia na terenie całego kraju!

Organizacja imprez

Nasze produkty wykorzystywane są podczas specjalnych wydarzeń, które goście zapamiętają na długi czas. Nasi specjaliści pomogą w doborze fajerwerków w zależności od okazji i możliwości terenowych w przypadku uroczystości takich jak wesele, bale, urodziny, koncerty, spotkania integracyjne, pokazy mody, występy artystyczne z udziałem pirotechniki i wiele innych.
EtnaPirotechnika podejmuje się realizacji każdego zamówienia, spełniając indywidualne potrzeby klientów. Pomożemy w organizacji wyjątkowych imprez z udziałem pirotechniki z podkładem muzycznym. Dostosujemy efekty świetlne, które podkreślą charakter wydarzenia. Gwarantujemy zadowolenie wszystkich gości na uroczystości i wieczór pełen emocji!

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
570 120 130