etnanamioty.pl - wynajem namiotów bankietowych

Wynajem namiotów i hal namiotowych

Bankiet firmowy, ślub, a może komunia? Jeżeli planujesz imprezę plenerową i zależy Ci na funkcjonalności oraz eleganckim stylu, wynajem hali namiotowej to idealne rozwiązanie. Nasza firma dysponuje halami o szerokości do 20 metrów oraz dowolnej długości. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów oferujemy również wynajem drewnianych podłóg, parkietów tanecznych, wykładzin dywanowych oraz sztucznej trawy.
Polecamy najlepsze rozwiązanie na imprezy plenerowe – nasze namioty mają zastosowanie w handlu, wystawiennictwie, cateringu, a także w przypadku koncertów na świeżym powietrzu. Oferujemy szybki montaż namiotów o różnorodnych wymiarach i kształtach.

Organizacja imprez

Nasza firma nie tylko dostarcza wysokiej jakości hale namiotowe i namioty, ale również oferuje kompleksową organizację imprez, takich jak eventy firmowe, bankiety, pokazy mody, konferencje, pikniki, Dni Miast, imprezy sportowe i wiele więcej. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, zadaszenia scen, pokazy sztucznych ogni czy też usługi reklamowe.
Nasz zespół pomoże Ci wybrać odpowiedni namiot dostosowany do charakteru uroczystości, wyposażenie, elementy dekoracyjne oraz zapewni obsługę wydarzenia na najwyższym poziomie. Nie ma dla nas problemów, są tylko odpowiednie rozwiązania!

Dmuchane atrakcje

Dla nas liczy się zadowolenie naszych klientów również podczas mniej formalnych imprez! Dmuchane atrakcje to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci, ale również doskonała zabawa dla dorosłych. Oferujemy bezpieczne poduszkowce, trampoliny, dmuchane namioty, bramy czy ośmiornice. Dla najmłodszych przygotowaliśmy m.in. kolorowe place zabaw, zamki, baseny z kulkami, tory przeszkód i zjeżdżalnie.
Dmuchane atrakcje to doskonałe uzupełnienie imprez plenerowych o charakterze rodzinnym. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził na przygotowanym przez nas evencie! Oferujemy również dodatkową powierzchnie reklamową na atrakcjach dmuchanych, obok której nikt nie przejdzie obojętnie.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
690 800 500