EtnaKantory.pl - kantor wymiany walut

Jedna z największych sieci kantorów na Śląsku

Szukasz kantoru oferującego najlepsze ceny? Zależy Ci na szybkim i bezpiecznym przepływie gotówki? Zapraszamy do jednego z kantorów na terenie Tarnowskich Gór. Etna Kantor to największa sieć w mieście, oferująca 6 punktów wymiany walut, położonych w dogodnych lokalizacjach.
Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu na rynku możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne, negocjowane ceny i duży poziom bezpieczeństwa. Prowadzimy skup i sprzedaż najpopularniejszych walut.

Etnakantory.pl - kantor dla Twojej wygody

Etna Kantory oferuje stacjonarną możliwość wymiany walut na terenie powiatu tarnogórskiego. Dla jeszcze większego komfortu naszych klientów przygotowaliśmy kilka kantorów stacjonarnych w Tarnowskich Górach. Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zrealizowania transakcji! Odwiedź jeden z naszych lokalnych kantorów stacjonarnych i wymień gotówkę po atrakcyjnym kursie.

Obsługa VIP – komfort i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że podczas wykonywania dużych transakcji liczy się przede wszystkim dyskrecja i bezpieczeństwo. Właśnie z tego względu oferujemy specjalne udogodnienia naszym klientom we wszystkich punktach wymiany walut.
Z myślą o klientach biznesowych i prywatnych przygotowaliśmy dyskretne pomieszczenia zapewniające obsługę VIP na najwyższym poziomie.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
570 120 140