EtnaKantory.pl - kantor wymiany walut

Jedna z największa sieci kantorów na Śląsku

Szukasz kantoru oferującego najlepsze ceny? Zależy Ci na szybkim i bezpiecznym przepływie gotówki? Zapraszamy do jednego z kantorów na terenie Tarnowskich Gór. Etna Kantor to największa sieć w mieście, oferująca 6 punktów wymiany walut, położonych w dogodnych lokalizacjach.
Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu na rynku możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne, negocjowane ceny i duży poziom bezpieczeństwa. Prowadzimy skup i sprzedaż najpopularniejszych walut.

Allekantor.pl - kantor internetowy dla Twojej wygody

Etna Kantory nie tylko oferuje stacjonarną możliwość wymiany walut. Dla jeszcze większego komfortu naszych klientów przygotowaliśmy internetowy kantor. Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od zrealizowania transakcji online.
Wystarczy zarejestrować się na platformie Allekantor.pl, uzupełnić swoje dane i wpłacić środki na swoje konto. Tym sposobem możesz kupować i sprzedawać określone waluty po aktualnym, dogodnym kursie.

Obsługa VIP – komfort i bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, że podczas wykonywania dużych transakcji liczy się przede wszystkim dyskrecja i bezpieczeństwo. Właśnie z tego względu oferujemy specjalne udogodnienia naszym klientom we wszystkich punktach wymiany walut.
Z myślą o klientach biznesowych i prywatnych przygotowaliśmy dyskretne pomieszczenia zapewniające obsługę VIP na najwyższym poziomie.

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
570 120 140