autoprezent.pl - prezenty motoryzacyjne

LUKSUSOWE SAMOCHODY W ZASIĘGU RĘKI

Zawsze marzyłeś, żeby usiąść za kółkiem supersamochodu? Lubisz szybką jazdę? Ryk silnika przyprawia Cię o dreszcze? Jeżeli tak, to wszystko wskazuje na to, że powinieneś sprawić sobie wyjątkowy prezent w postaci jazdy superszybkim samochodem z naszej ekskluzywnej oferty! Ferrari? Lamborghini? Aston Martin? Wybierz idealny model spośród kilkudziesięciu supersamochodów.
Jazda kultowym samochodem to również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. A może planujesz niezapomnianą imprezę integracyjną o dużej dawce wrażeń? Autoprezenet.pl przygotował dla Ciebie znakomitą ofertę! Otrzymasz od nas nie tylko voucher prezentowy, ale również wyjątkowe wspomnienia z jazdy po torze.

Spełniamy motoryzacyjne marzenia na 16 torach w Polsce!

Wykorzystaj potencjał naszych superszybkich samochodów! Oddajemy Ci do dyspozycji aż 16 torów w całym kraju, na których możesz wyzwolić swoje emocje i poczuć prawdziwą adrenalinę. Osiągniesz zawrotną prędkość u boku wykwalifikowanego kierowcy rajdowego, który pokaże Ci jak pokonywać ostre zakręty i wyzwolić dzikość z mechanicznej bestii.
Tory wyścigowe są ulokowane w całej Polsce, dzięki czemu nie będziesz musiał pokonywać wielu kilometrów, by skorzystać z tej przyjemności. Nie musisz podziwiać w telewizji supersamochodów na torach wyścigowych, sam usiądziesz za kółkiem i spełnisz swoje marzenia! Dowiedz się więcej o naszych torach i kup voucher na jazdę kultowym samochodem.

Najlepsze eventy motoryzacyjne

Planujesz event, który na długo zapadnie w pamięci? Chcesz zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Nie mogłeś lepiej trafić! Zapomnij o nudnych imprezach, postaw na potężną dawkę pozytywnych emocji! Zapewniamy wszystkim naszym klientom profesjonalną organizację eventów motoryzacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Oprócz jazdy kultowymi samochodami po torze, takimi jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari F430, oferujemy noclegi, videorelacje i fotorelacje, szkolenie z zawodowym kierowcą, symulator jazdy, wydzieloną strefę VIP i catering. Nie zwlekaj i zdecyduj się na event motoryzacyjny, który utrwali relację z Twoimi pracownikami i kontrahentami!

Kontakt

Adres:
Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Telefon:
690 900 800