Klasek

PRODUCENT I IMPORTER PRODUKTÓW PIROTECHNICZNYCH

Firma Klasek to dynamicznie rozwijający się czeski producent produktów pirotechnicznych, który dzięki fajerwerkom najwyższej jakości zdobył już ok. 80% rynku czeskiego i słowackiego, a teraz umacnia swoją pozycję również na rynku polskim. Z tego powodu firma Klasek weszła z nami w stałą współpracę, mianując nas swoim wyłącznych dystrybutorem na terenie naszego kraju.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Klasek może zaoferować produkty najwyższej jakości, które z pewnością zadowolą wszystkich użytkowników. Nasza marka od lat kojarzy się z najlepszą jakością i solidnością.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów oraz zadowolenie każdego Klienta, co dodatkowo motywuje nas do stałego podnoszenia jakości sprzedawanych towarów.

Oferujemy szeroki asortyment pirotechniki amatorskiej, a także scenicznej, której dużym atutem jest możliwość używania nie tylko na przestrzeni otwartej, ale i w pomieszczeniach zamkniętych.

Korzystając z naszych produktów zawsze masz gwarancję wyjątkowych efektów i zadowolenia wszystkich uczestników imprezy! Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej Klasek.pl!

DANE KONTAKTOWE

Fajerwerki KLASEK
ul. Towarowa 22
42-600 Tarnowskie Góry
Gsm: +48 / 690 800 300
Tel: +48 / 32 4 500 830
biuro@klasek.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress